İSRAİL ANCAK GÜÇTEN ANLAR

İSRAİL ANCAK GÜÇTEN ANLAR

Mehmet Fahri 08.08.2018 5

ABD Başkanı Trump’ın büyükelçiliklerini Kudüs’e taşıma talimatının ardından adeta bütün dünyaya kafa tutan İsrail’in ilan ettiği sözde ulus devlet yasasına pekçok SÜK tarafından tepki almaya devam ediyor. Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, yaptığı basın açıklamasında; “İsrail’e söz söylemek gereksizdir. Çünkü İsrail sözden anlamaz. Milli Görüş Lideri Cennet mekân Erbakan Hocamızın dediği gibi “İsrail ancak güçten anlar” dedi.

 

Kamu ve basına açık olarak düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, yeryüzünde etrafı mübarek kılınmış üç beldeden biri olan ilk kıblemiz, Mescidi Aksa ve bütün Filistin toprakları İşgalci terörist İsrail tarafından gasp edilmiş durumda olduğunu bildiren Coşkun, tüm dünyanın ve başta İslam ülkelerinin 3 maymunu oynadığı bir zamanda terörist İsrail sözde ulus devlet yasasını ilan ettiğini belirtti. İsrail’in bu kararı almasındaki en büyük nedenin karşısında ciddi bir mukavemet görmemesinde olduğunu vrgulayan Muharrem Coşkun, şunları kaydetti:

 

İSRAİL’LE HER TÜRLÜ İLİŞKİ TERÖRE DESTEKTİR

“Kim ne derse desin İsrail meşru bir devlet değildir, işgalcidir. Kim ne derse desin İsrail’le her türlü ilişki teröre destektir, akan kana ortak olmaktır. Ayrıca aklı başında olan hiçbir insan İsrail’den; vicdan, merhamet, barış ve adalet bekleyemez. Siyonist israil ile barış ve adalet kelimelerinin yan yana gelmesi mümkün değildir. İsrail’e söz söylemek gereksizdir İsrail sözden anlamaz. Cennet mekân Erbakan Hocamızın dediği gibi “İsrail ancak güçten anlar.” Müslüman idarecilerin siyonist İsrail ile olan her türlü ilişkileri kendilerine kötülük olarak yeter. Bizim sözümüz, sitemimiz,  serzenişimiz kendi ikballerini İsrail ile iyi ilişkiler kurmakta gören herkesedir. Duamız tüm Müslümanların Allah’tan başka sığınacak bir merci aramamalıdır. Yine duamız tüm İslam ülkelerinin yöneticilerinin teslimiyetçi politikalardan kurtulmasıdır.”

 

İSRAİL YOK OLACAKTIR

AGD camiası olarak, Milli Görüşçüler olarak bu zamana kadar, Müslümanların lehine tek bir karar almamış olan Birleşmiş Milletlerden ve Nato’dan medet ummadıklarını kaydeden Başkan Coşkun, “Allah’a hamd olsun ki biz geleceğimizi ABD’nin limanına demir atmak da görmüyoruz. Şimdi yapılması gereken en önemli şeyin İslam Birliğini yeniden kurmak olduğunu buradan ifade etmek istiyoruz. Bizler Bunu başarabilirsek Peygamber şehri Kudüs kurtulacaktır, ayrıca İslam Âleminin kalbine saplanmış paslı bir hançer olan ve dünya üzerindeki tüm kargaşaların, tüm terör olaylarının tek müsebbibi terör örgütü İsrail yok olacaktır. Bizler, Anadolu Gençlik Derneği ve gönlü Kudüs sevdasıyla dolu olanlar olarak, tek temennimiz Dünya üzerinde var olan ırkçı Emperyalist düzenin bir an önce yıkılmasıdır” diye konuştu.

Etiket:
Mehmet Fahri Özkan

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir